Családi délután a Szivárvány csoportban

2015. június 12-én délután 16 órától óvodánk füves játszóudvarán került megrendezésre csoportunk családi napja.

A gyermekek nagyon boldogan fogadták szüleiket, testvéreiket és még a nagyszülők is megtiszteltek jelenlétükkel bennünket.  Az apukák tüzet raktak, igaz nem volt nehéz dolguk, hiszen egész héten a fiúk gyűjtögették, tördelték az apró gallyakat, hogy legyen mivel begyújtani. Két bográcsban készült az estebéd.  Amíg elkészült a paprikásburgonya, addig különböző sportolási lehetőségeket biztosítottunk a gyerekek számára. Labdáztak, pingpongoztak, trambulinoztak, motoroztak és természetesen sokat beszélgettek, nevettek. A résztvevő gyermekek számára meglepetés zsákbamacskát készítettünk, nagyon örültek az apró ajándékoknak. A szülőknek lehetőségük nyílt a kötetlen beszélgetésre, egymás megismerésére.

A vacsora nagyon finomra sikerült, ezt az is bizonyította, hogy sokan kétszer is szedtek. Kellemesen elfáradtunk, de jókedvűen zártuk a napot.

Parázsó Lászlóné

2015. június 12., péntek 16:00 - 2015. június 12., péntek 18:00