Termésáldás a Kórházi óvodában

„Teremjen a föld zöldellő növényeket, amelyek termést hoznak, és fákat, amelyek magot rejtő gyümölcsöt teremnek a földön! Úgy is lett.”

(Term. 1,11/

Családjainkban és az óvodában is felhasználjuk Isten csodálatos ajándékait, a minket tápláló terméseket.

Ezért gyűltünk össze 2015.10.07. és 08.-án a tornateremben, hogy kifejezzük hálánkat Teremtő Istenünknek.

Az első nap a Felhő csoport dramatikus játékában gyönyörködhettünk a tanítónénikkel és az áldást végző András atyával.

A második nap, pedig a Nap csoport fejezte ki háláját mindannyiunk nevében dalba és verscsokorba kötve. Gábor atya által megáldott gyümölcsökkel hazatérve, otthonunkba vittük e szép délután élményét.”

„Csupa fény az Isten kertje,

alma, körte érik benne,