Misék a kórház kápolnájában

Kápolnai misék

Óvodánkban már a tavalyi nevelési évben és az ideiben is a hétköznapra eső görögkatolikus ünnepeket nagycsoportos óvodásainkkal a kórház területén található kápolnában ünnepeljük.

Ezeket a Szent Liturgiákat a kórházi görögkatolikus lelkész tartja.

Egyházi óvoda lévén fontos küldetésünk a hit ébresztése, gazdagítása, ezért fontosnak tartjuk, hogy a gyermekek ezeknek a liturgiáknak aktív résztvevői legyenek.

Ebben a nevelési évben már több hétköznapra eső ünnepen vehettek részt a gyermekek a kórházi kápolnában.

Ezek a következők voltak:  - szeptember 8. Istenszülő születése

- szeptember 14. Szent Kereszt felmagasztalása