Nálunk is járt a Mikulás

Óvodánk apraja, nagyja lelkes készülődést megelőzve várta a Mikulás érkezését. A délelőtti órákban a Görögkatolikus Általános Iskola tanulói színvonalas műsorral kedveskedtek óvodásainknak. Szent Miklós legendáját elevenítette meg dramatikus játékuk, melyet itt is szeretnénk megköszönni nekik. Gyermekeink egész nap hallgatóztak, kukucskáltak, mikor érkezik már a Mikulás. Minden csoportból Mikulás dalok hallatszottak. A délutáni órákban tisztelte meg intézményünket Dr. Orosz Atanáz megyéspüspök, aki óvodánk védőszentjének, Szent Miklósnak ikonja előtt, közösen imádkozott nagycsoportosainkkal.

Ajándékos szentünk tiszteletére közösen elénekeltük a Szent Miklós tropárt, majd következett a Mikulás csomagok átadása. Gyermekeink türelemmel, énekelve várták az édességgel megrakott zsákot. Élményekben, és édességekben gazdag napot zárhattunk. Hálás szívvel köszönjük Szent Miklós Püspök, hogy ezt az igazán szép ünnepet adtad nekünk!

Mikulás ünnepség 2015

Parázsó Lászlóné