OTP-Bozsik Játékfesztivál

OTP-BOZSIK JÁTÉKFESZTIVÁL

2017. Március 29-én került megrendezésre az OTP-Bozsik játékfesztivál tavaszi fordulója, a Borsod Volán pályán.  Óvodánból ezen az eseményen a már korábban regisztrált játékosok vettek részt. Különféle labdás és egyéb ügyességi játékokban próbálhatták ki magukat a gyermekek. Volt futball, mini gátugrás, 11 es kapura rúgás, bója megkerülése labda vezetés közben. A gyermekek nagyon jól érezték magukat, a nagy fűves pályán ragyogó napsütésben tölthettek el egy kellemes délelőtött. Az óvodába visszaérve boldogan meséltek társaiknak az eseményről és már nagyon várják a következő játékfesztivált.

Horváth-Bialkó Bernadett

2017. március 29., szerda 09:00 - 2017. március 29., szerda 10:00