HITTANTÁBOR – ZEMPLÉNBEN ÉRTESÍTŐ!

HITTANTÁBOR – ZEMPLÉNBEN

ÉRTESÍTŐ!

Dicsőség Jézus Krisztusnak!

IDŐPONT: 2017. JÚLIUS -3-7. (HÉTFŐ – PÉNTEK)

HELYSZÍN: Pálháza - Hegyköz

SZÁLLÁS: Pálháza, Megálló Fogadó

A TÁBOR KÖLTSÉGE: 16.000,- Ft, amely tartalmazza az utazást, étkezést, belépőket minden közös kiadást.

UTAZÁS: Busszal

INDULÁS: 2017. július 3-án, hétfőn, 07. 00-kor Sajószentpéter, Görög Katolikus Templom

PROGRAMOK: A lelki fejlődés mellett hittanos ismeretek szerzése, rengeteg sport, túra, foci. Idegenforgalmi nevezetességek megtekintése: Fűzéri vár, Sárospataki városi strand, Telkibányán aranybánya látogatás, ásványkutatás, Kisvonattal Kőkapura, Hollóházi porcelángyár, malom megtekintés. És még sok érdekes dolog.

Szent Liturgiákat is fogunk végezni. Ministránsokra számítok.

Öltözékünk legyen egyaránt nyárias, de hűvös napokra is készüljünk. Fürdőruha nagyon fontos. Étkezés a szálláson. Hétfőn már ebéd lesz a szálláson.

FONTOS: Adatlap kitöltése, beadása a jelentkezéskor. Szükséges: napozókrém, szúnyog- és kullancsriasztó, zseblámpa, diákigazolvány, TAJ – kártya fénymásolva, sapka nap ellen. Lehet hozni imakönyvet, közösségi játékokat, társasjátékokat. Mindenki hozzon papírt és írószert. Telefon hozható, de kérem, csak este használják.

VISSZAÉRKEZÉS: 2017. július 7- én szombat délután 14 óra körül.

ELÉRHETŐSÉG: 06-30-271-6971 Éjjel-nappal hívható. Bárkinek bármilyen kérdése van, keressen nyugodtan.

A szülők visszajelzését várom. Jelentkezni lehet Június 20-ig. Korlátozott anyagi lehetőséggel rendelkező családok keressenek nyugodtan.

Jelentkezni az adatlap leadásával, illetve a költségek kifizetésével lehetséges.

Sajószentpéter, 2017. június 1.

Baráti üdvözlettel: Zoltán atya

2017. május 30., kedd 21:35