Felsőzsolcai Óvoda

A felsőzsolcai Szent Miklós Óvoda 2004 óta lett tagintézményünk.

A nagyon jó helyi adottságokkal rendelkező óvoda a görög katolikus templom szomszédságában található.

A 60 férőhelyes 2 csoportos intézményben fokozott hangsúlyt fektetünk a teremtett világ megismerésére, a természet megfigyelésére, a természet védelmére.

Itt említjük meg, hogy ugyanezen a helyszínen a SZENT MIKLÓS BÖLCSŐDE 2009 szeptemberében nyitotta meg kapuját, családias környezetben nevelve a gyermekeket 3 éves korukig.

A bölcsődéből az óvodába való átmenet zökkenőmentességét biztosítja, hogy a két intézmény egy telephelyen található.

A megfelelő helyi adottságok és a szakképzett dolgozók együttműködésének köszönhetően a két intézményben biztosítottak a közös programok, illetve egymás munkájának megismerése.